Nasiona marihuany indoor są przeznaczone do uprawy w pomieszczeniach zamkniętych (w domu). Są to specjalnie wyselekcjonowane odmiany znanych oraz bardziej egzotycznych szczepów, wśród których coś dla siebie znajdą zarówno początkujący, jak i bardziej doświadczeni hodowcy. Nasiona indoor popularnych odmian konopi nie sprawiają większych problemów w uprawie, a przy prawidłowej pielęgnacji, pozwalają osiągać dość obfite plony. Często są to dość niskie rośliny (dostępne są także wersje karłowate), które nie zajmują dużo miejsca. Szybko dojrzewają, dlatego zbiory mogą odbywać się nawet do sześciu razy w roku. Poznaj różne odmiany, ich specyfikę, wymogi oraz zawartość THC i CBD w poszczególnych szczepach.

Nasiona indoor

Afghan Kush Afghan Kush
Cena:

15,00 zł

szt.
zobacz więcej
Big Somango Big Somango
Cena:

15,00 zł

szt.
zobacz więcej
Gorilla Glue XL Gorilla Glue XL
Cena:

15,00 zł

szt.
zobacz więcej
Mazar Skunk Mazar Skunk
Cena:

15,00 zł

szt.
zobacz więcej
Oldschool Skunk Oldschool Skunk
Cena:

15,00 zł

szt.
zobacz więcej
Original White Widow Original White Widow
Cena:

15,00 zł

szt.
zobacz więcej
Pineapple Cheese Pineapple Cheese
Cena:

15,00 zł

szt.
zobacz więcej
Platinum Jack Platinum Jack
Cena:

15,00 zł

szt.
zobacz więcej
Purple Haze Purple Haze
Cena:

15,00 zł

szt.
zobacz więcej

Marihuana indoor – specyfika nasion

Marihuana indoor to nasiona dobrane w taki sposób, aby można je było uprawiać w pomieszczeniach (w tzw. growboxie), co pozwala zyskać większą kontrolę nad hodowlą oraz osiąganymi plonami. Uprawa roślin może być ciągła – można ją prowadzić przez cały rok, a efekty nie są zależne od zewnętrznych warunków pogodowych. Zwykłe nasiona marihuany wymagają ciepłego klimatu – w warunkach naturalnych (zewnętrznych) uprawiane są m.in. w Kalifornii, Afryce czy Australii. Nasiona indoor pozwoliły wyeliminować problem klimatu nieodpowiedniego dla ciepłolubnych konopi.

Indoor marihuana wymaga poznania wymogów wybranego szczepu i stałej opieki. Ważne jest zaadoptowanie rośliny do pomieszczenia oraz stała kontrola, która pozwala dostosowywać panujące warunki do kolejnych etapów wzrostu.

Indoor marihuana – co warto wiedzieć?

W Polsce od 2017 roku obowiązują przepisy pozwalające na uprawę konopi wyłącznie w celach badawczych. Nasiona marihuany indoor wymagają odpowiedniego zaaranżowania pomieszczeń, aby stworzyć warunki potrzebne do wzrostu roślin. Najważniejsze jest właściwe oświetlenie sztuczne dopasowane do wymagań konkretnego gatunku. Sztuczne lampy o dużej mocy pozwalają uzyskać wyższe plony. Konieczny jest także dostęp do świeżego powietrza (zalecane są 2 wentylatory).

Nasiona indoor – sklep internetowy

NasionaNaSztuki.pl to sklep internetowy z nasionami indoor, który posiada kilkunastoletnie doświadczenie w szeroko pojętej branży cannabis. W ofercie dostępne są kolekcjonerskie nasiona marihuany indoor. Są to starannie dobrane gatunki znanych na rynku marek.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl