Nasiona outdoor przeznaczone są do uprawy na zewnątrz. Odmiany outdoor dobierane są w taki sposób, aby rośliny były odporne na nieco chłodniejszy klimat, pleśń, choroby oraz działanie szkodników. Poszczególne szczepy są dopasowane do warunków panujących w Polsce, gdzie jest chłodniej niż w regionach, z których konopie od setek lat rosły w naturze. Nasiona marihuany outdoor pozwalają uzyskać bujniejsze i wyższe rośliny niż szczepy hodowane w domu (indoor). Na zewnętrznej plantacji mogą one swobodnie się rozrastać, a do ich uprawy nie jest potrzebny specjalistyczny i drogi sprzęt (lampy do naświetlania, wiatraki, urządzenia do pomiaru wilgotności).

Nasiona outdoor

Afghan Kush Afghan Kush
Cena:

15,00 zł

szt.
zobacz więcej
Early Skunk XL Early Skunk XL
Cena:

15,00 zł

szt.
zobacz więcej
Mazar Skunk Mazar Skunk
Cena:

15,00 zł

szt.
zobacz więcej
Oldschool Skunk Oldschool Skunk
Cena:

15,00 zł

szt.
zobacz więcej
Original White Widow Original White Widow
Cena:

15,00 zł

szt.
zobacz więcej
Platinum Jack Platinum Jack
Cena:

15,00 zł

szt.
zobacz więcej
Purple Afghan Kush Purple Afghan Kush
Cena:

15,00 zł

szt.
zobacz więcej
Sativa Power Sativa Power
Cena:

15,00 zł

szt.
zobacz więcej

Nasiona marihuany outdoor – specyfika

Nasiona marihuany outdoor (na dwór) pozwalają uzyskiwać duże plony, które uzależnione są od jakości gleby, nawożenia oraz regularnej pielęgnacji poletka (w dobrych warunkach nawet do 1,5 kg). Obfite plonowanie rośliny zawdzięczają stałemu dostępowi do świeżego powietrza, naturalnego promieniowania słonecznego oraz wody pochodzącej z opadów deszczu. Outdoor growing jest tańszy i dużo mniej pracochłonny od hodowli w mieszkaniu. Jednocześnie uprawa jest możliwa wyłącznie latem, co daje tylko jeden zbiór w ciągu roku.

Outdoor nasiona muszą jednak zostać odpowiednio dobrane, ponieważ na zewnątrz sadzonki są narażone na choroby, pleśń oraz niszczenie przez insekty i inne szkodniki. Potrzebne są tutaj bardziej odporne odmiany. Ważne jest także zapewnienie roślinom stałego dostępu do składników odżywczych. Nasiona feminizowane outdoor trzeba posiać na żyznej glebie i dbać o jej nawożenie. Najlepszy efekt można uzyskać, gdy plantacja znajduje się w miejscu o dobrym nasłonecznieniu, nie osłoniętym przez drzewa blokujące dostęp do naturalnego światła słonecznego. Jednocześnie podłoże nie może jednak zbyt szybko wysychać, dlatego konieczne jest regularne nawadnianie.

Nasiona outdoor – sklep internetowy

Sklep internetowy z nasionami outdoor NasionaNaSztuki.pl w swojej ofercie posiada wyselekcjonowane odmiany outdoor do celów kolekcjonerskich. Są to szczepy wyróżniające się podwyższoną odpornością na niekorzystne warunki zewnętrzne, wyższe i bujniejsze od konopi przeznaczonych do uprawy w domu. Genetycznie zmodyfikowane nasiona outdoor pozwalają na uzyskanie z kwitnienia obfitych plonów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl